Mikroinverterid

Võimas tehnoloogia Enphase süsteemi südames.

Päikesepaneelid võivad olla küll katusel, kuid inverter on siiski see mis teeb ära kogu reaalse töö.
Hakates planeerima endale päikesejaama, on üheks kõige tähtsamaks komponendiks valida sinu jaoks sobivaim inverteri süsteem. Enphase mikroinverterid pakuvad turul kõige  edasiarenenumat inverteri tehnoloogiat mille märksõnadeks on kõrgem tootlikkus, suurem usaldusväärsus ja võrreldamatu intelligentsus.

Kuidas mikroinverteri süsteem töötab?

         Mikroinverterid

Katusel olevad päikesepaneelid neelavad päikesekiirgust ja muundavad selle alalisvooluks. Iga paneeli all on mikroinverter, mis muundab selle energia koheselt vahelduvvooluks ehk elektriks mida saab kodus kasutada.

                 Envoy

Envoy on Enphase süsteem aju, see kogub informatsiooni mikroinverteritest ja päikesepaneelides ning saadab selle Enlighten tarkvarale. See kõik töötab ka vastupidiselt – me saame tuvastada distantsilt probleemi täpse asukoha ning edastada mikroinverteritele tarkvarauuendusi.

                  MyEnlighten

MyEnlighten on äpp mis annab sulle ligipääsu sinu kodu energiasüsteemile. Äpp muudab Envoy poolt saadetavad andmed hõlpsasti kasutatavaks ülevaatlikuks liideseks, mis võimaldab sul jälgida oma päiksejaama tootlikkust kasvõi iga paneeli kaupa eraldi ning näha oma kodu elektrikasutust.

Targem valik päikese tehnoloogias.

higher-production-icon

Kõrgem tootlikkus, suuremad säästud

On tõestatud, et Enphase’i mikroinverterid toodavad rohkem energiat kui string inverterite tehnoloogia.

  • Mikroinverterid töötavad iseseisvalt, nii täidab iga päikesepaneel oma maksimaalselt potentsiaali. Üksik varjus olev, mustaks läinud või lume all olev paneel ei mõjuta ülejäänud süsteemi.
  • Burst tehnoloogia lubab mikroinverteritel toota rohkem energiat päikesetõusu ja -loojumise ajal ning madala valgusega olukordades.

Usaludsväärsemad

Kuna mikroinverterid töötavad kõik iseseisvalt, on nad oma olemuselt usaldusväärsemad: mikroinverteri süsteemis ei ole ühtegi “point of failure” rikke punkti. Kvaliteet on meie kinnisidee ja seda väljendavad ka meie tooted.

  • Kui üks paneel läheb katki siis ei muutu terve süsteem kasutuks.
  • Enphase’i mikroinverterid läbivad tööstuses kõige rangemad tootekatsetused.
  • Me oleme kindlad oma toodete töökindluses ja anname neile päikeseenergia valdkonnas kõige pikemad garantiid.
reliable_icon
safer-ac-icon

Ohutumad

Mikroinverterid on ohutumad kui teised inverterite tehnoloogiad.

  • Terviklik vahelduvvoolu (AC) süsteem tähendab, et teie katusel ei ole kõrgepingega (DC) elektrit.
  • Enphase mikroinverterid on tihtipeale valitud just koolidele kuna need vastavad ka kõige rangematele ohutusnõuetele.

Tasuvamad

Lisaks kõrgemale energiasäästule suuremast energia tootmisest on Enphase mikroinverterid lihtsalt parem pikaajaline investeering.

  • Enphase mikroinverteritele kehtib 25-aastane garantii, stringinvertereid  tuleb süsteemi elus vähemalt üks kord välja vahetada.
  • Ideaalselt ühilduvad komponendid soodustavad kiiremat ja odavamat paigaldamist.
  • Kõrgekvaliteetsed materjalid ja distantsilt probleemide lahendamine säästavad märgatavalt remondikulusid.
cost-effective-icon

Süsteem mis on tehtud just sinu praeguste ja tulevaste vajaduste järgi.

Enphase süsteemi installeerimine on väga paindlik, sa saad ise planeerida oma süsteemi praeguse eelarve või lähtuda energiavajaduse järgi ning saad hiljem seda vajadusel laiendada. Soovid sa päikesepaneele juurde lisada või talletada elektrit akupanka?  Mikroinverterite süsteemile on päikesepaneelide täiendav lisamine äärmiselt lihtne ega ole takistuseks.

Kõrgem tootlikkus olenemata ilmast.

Minu katusel ei ole varjusid, järelikult ei ole mikroinverterid minu jaoks. Eksid!

Esiteks, iga süsteem kogeb päeva jooksul mingil ajal mõnda varju ning Enphase talub varje rohkem kui teised. Teiseks on vari vaid osa probleemist. Mõelge lumele, lehtedele, kriimustustele või mustusele..
Kolmandaks, isegi kui hoiate paneele laitmatult puhtana, ei toimu kulumine ühtlaselt ja temperatuuri erinevused tekivad loomulikult. Sellises olukorras töötavad paneelid erineval efektiivsus tasemel (nimetatakse moodulite mittevastavuseks). Ja kui teil on mikroinverterid siis maksimeerite sellest hoolimata oma toodangu.

Paigaldamine on lihtne – lihtsalt ühenda ja kasuta.

1. Bolt

Simple, single-mount bolt to rail or jacking

2. Plug in to Engage Cable

Microinverters plugs directly into Engage Cable

3. Connect to panel

Connect to DC leads directly to the microinverter

Ühenda oma kodu Enphase Home Energy lahendusega.

Enphase mikroinverterid ühilduvad ilusasti ülejäänud Enphase Home Energy Solution’iga – üks süsteem, mis kombineerib energia tootmise, haldamise ja talletamise ühtseks tervikuks ja targemaks kui kunagi varem.